2014 yılında kurulan Güneli Hukuk Bürosu, bilişim ve teknoloji hukuku ile fikri mülkiye hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, aynı zamanda ticaret şirketlerinin geniş yelpazedeki ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı hukuki çözümler sunmaktadır.

Alanlarında yetkin avukatlar, araştırma görevlileri ve destek personellerinden oluşan ekibimiz, yerli ve yabancı müvekkillere yönelik olarak uyum danışmanlığı ve uyuşmazlık çözümü konularında etkin ve sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

Güneli Hukuk Bürosu, bilişim hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanlarındaki derin uzmanlığı ile müvekkillerinin her türlü talep ve ihtiyacını hızlı, etkin ve öngörülebilir bir şekilde çözümler. Her müvekkilimizin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak, emsalsiz, yaratıcı ve etkili çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Müvekkillerimize sağladığımız hizmetlerde, ihtiyaç duydukları çözümleri hızlı, öngörülebilir ve sonuç odaklı bir şekilde sunma misyonuyla hareket ediyoruz. Her aşamada müvekkillerimizin yanında olarak, karmaşık hukuki süreçleri anlaşılır bir dilde açıklıyor ve iş dünyasındaki değişimlere adapte olmalarına yardımcı oluyoruz.